четвер, 29 травня 2014 р.

Мій голос я віддаю на захист природи

Найкраще місце на землі,
        Де ти народився і зростаєш,
       Щоб завжди так було в житті
      Планету рідну ти любити маєш!
Екологічна діяльність нині — обов'язкова, і вочевидь — одна з основних складових будь-якої сфери людської діяльності. Природне середовище було, є і буде незмінним партнером людей у їхньому житті. Ми черпаємо із скриньки природи всі наші багатства. Природа, її краса і велич залишаються головним скарбом, нашою святинею, яка не підвладна часу та моді.
Екологія  – це стан душі людини,  а  людина – частина природи, і саме природі ми зобов’язані своїм існуванням,  своєю досконалістю і могутністю.
27 травня 2014 року  бібліотека гостинно зустріла  переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Мій  голос   я  віддаю  на захист  природи». Серед  почесних гостей нашого заходу були:  Бартчук Ірина Дмитрівна  голова  Скадовської районної організації «Всеукраїнська екологічна ліга» (осередок), Миронець Ольга Василівна – начальник відділу культури і туризму Скадовської РДА, Старенька Наталія Іллівна  директор  комунального закладу «Скадовська ЦБС», Гаврилюк Святослав Володимирович  начальник відділу наукової, еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою НПП «Джарилгацький».


Наша небайдужість, наші практичні дії сьогодні – запорука благополуччя завтра, підтвердженням цього є активна участь учасників, а їх було 49 різної вікової категорії в восьми номінаціях. Це були – екоплакати,  малюнки, уроки екології, авторські програми, позакласні  заходи, екологічні  гасла, екологічні  вірші, фотороботи.
Всі присутні на заході мали змогу  переглянути найкращі роботи, серед яких були: урок екології  «Сім природних чудес Херсонської області» -  Скадовської центральної бібліотеки  для дітей, екологічна акція «Від екології довкілля – до екології душі» Купенко О.Г бібліотекаря Скадовської центральної бібліотеки для дорослих, авторська програма  «Збалансований розвиток інфраструктури НПП «Джарилгацький» для організації еколого - освітньої та туристичної діяльності» Повжик О.І. провідного  фахівця з  рекреації  відділу наукової, еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою НПП «Джарилгацький»,  послухати  вірші у власному виконанні авторки  Ковалюк Л.В.,  та переглянути фотороботи Гаврилюка С.В.,  Шешиної  Н. В., Руденко  А. Г. - працівників НПП «Джарилгацький» та Лефтер Катерини учениці 11 класу Скадовської гімназії. Приємним для працівників Скадовської центральної бібліотеки для дітей став подарунок від  Скадовської районної організації  «Всеукраїнська екологічна ліга» (осередок)  це книги екологічної тематики, які  стануть в нагоді нашим користувачам.
Ми ще раз переконалися  що природа – джерело доброти, а піклування про неї  роблять людину добрішою. Будьмо до неї, живої, уважнішими, і вона нам обов’язково віддячить.

Немає коментарів:

Дописати коментар