Про нас

Скадовська центральна бібліотека для дітей комунального закладу «Скадовська ЦБС» була і залишається однією з найважливіших установ культурної, освітньої, інформаційної інфраструктури Скадовського району, інформаційно- дозвіллєвим центром для різних вікових груп: дошкільників, учнів початкової та середньої школи, керівників дитячого читання (батьків, вихователів, вчителів) та гостей нашого міста.
До послуг наших користувачів:
Читальна зала

До послуг в читальному залі універсальний фонд друкованих видань: великий вибір словників, довідників, енциклопедій, література з економіки, права, історії, філософії, літературознавства та ін.
 Читальний зал здійснює довідково-бібліографічне та інформаційне обслуговування окремих читачів, виробничих колективів, установ міста. Веде велику масову роботу: літературно-мистецькі вечори, книжково-інформаційні виставки та перегляди, години цікавих повідомлень, «круглі столи», уроки духовності, презентації книг та художніх виставок, Дні інформації, мистецькі години і т.п.
Бібліотекар читальної зали - 

Пункт вільного доступу до мережі Інтернет

Така можливість отримана завдяки перемозі у проекті «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету ІІ програми «Бібліоміст».
Доступ до Інтернет - ресурсів є додатковою бібліотечною послугою з надання вільного та безкоштовного доступу до світових інформаційних ресурсів широкому загалу населення. Тут є можливість:
·        одержати необхідну інформацію з будь-якого питання,
·        роздрукувати, відсканувати потрібну інформацію,
·        зробити запис на електронний носій,
·        оволодіти навичками роботи в мережі Інтернет,
·        поспілкуватися за допомогою SKYPE – телефонії, тощо.

Абонемент дошкільного та молодшого шкільного віку (1-4 класи)

Молодший відділ нашої бібліотеки готовий обслуговувати своїх читачів, навіть якщо вони лише починають розмовляти. У нас є безліч книжок – іграшок та книжок-театрів. Бібліотекар відділу допоможе кожному молодшому школяреві познайомитися зі світом казок, загадок, пригод і легенд. Повний доступ до шкільної програми. Майстер-класи, клуб вихідного дня «У колі друзів».
Бібліотекар абонементу - Марія Сергіївна Боднарюк.

Абонемент середнього шкільного віку (5-9 класи)

Абонемент обслуговує користувачів 5-9 класів. При поповненні фонду враховуються потреби учнівської молоді та шкільної програми. Бібліотекар абонемента співпрацює з соціальною службою для молоді та усіма навчальними закладами Скадовського району. Систематично проводяться літературні зустрічі, вікторини, різноманітні заходи з актуальних проблем молоді. Також працює бібліотечний клуб «Smart`Y» у двох напрямках: клуб літературних читань з елементами театралізації, волонтерська бібліотечна діяльність.
Коорденує роботу абонементу -
 бібліотекар Людмила Григорівна Мендришора.

Додаткові послуги нашої бібліотеки:
«Бібліотечна галявина» . Бібліотека під відкритим небом є популярною не тільки серед постійних читачів, а й серед відпочивальників, які приїжджають до нашого міста. Юні читачі разом з батьками люблять перепочити біля бібліотеки у затінку, гортаючи сторінки улюблених книг та журналів,  поспілкуватися з друзями або сфотографуватись на згадку біля лавки - книги. 
«Літературний квест». Квест – популярна форма дозвілля. На дітей чекають незвичайні конкурси, завдання, захоплюючі  ігри та розваги. Дітлахи мають змогу побувати у навколосвітній подорожі завдяки творам Жюля Верна, розгадати загадки Шерлока Холмса та відвідати таємну кімнату у Ґогвордсі! 
Віртуальна краєзнавчо-пізнавальна гра-експедиція «У пошуках знайомих незнайомців» для дітей 7-10 років. Це перша із серії краєзнавчих «Ігор патріотів Херсонщини»,  яку створили  у обласній бібліотеці для дітей. Під час гри діти дізнаються нове, цікаве та таємниче про тварин та птахів Херсонського краю. 
«День народження в бібліотеці».  Це нова, нестандартна послуга. Віднині наші користувачі можуть замовити проведення дня народження у бібліотеці. Бібліотекарі перевтілюються в аніматорів та готують для іменинника тематичну програму за інтересеми .
Бібліотечний клуб вихідного дня «У колі друзів» щонеділі чекає наших користувачів. Коментоване читання новинок української літератури, тематичні майстер-класи та перегляд цікавих пізнавальних мультфільмів - все задля  змістовного і цікавого дозвілля дітей та батьків. 
Літня послуга, «Бібліотечний Multiplex». Перегляд найрейтинговіших мультфільмів та екранізацій у залах нашої бібліотеки. У читальній залі перегляд здійснюється через проектор на великому екрані, а на абонементі для дошкільного віку та 1-4 класів використовується 15-ти дюймовий телевізор, проводяться ігри та майстер-класи для наймолодших з урахуванням вікових особливостей.
«Щаслива година для мами» - нова послуга нашої бібліотеки. Тричі на тиждень батьки можуть залишити у бібліотеці на дві години своїх дітей. Бібліотекарі готують різні за формами та змістом заходи для організації дозвілля. Кількість дітей та час послуги чітко регламентується правилами бібліотеки та положенням цього проекту. Тож кожна мама матиме дві години спокою на свої справи та відпочинок.

Хочемо зазначити, що усі послуги
 Скадовської центральної бібліотеки для дітей
 комунального закладу «Скадовська ЦБС» надаються безплатно.Немає коментарів:

Дописати коментар