Відеогалерея

На цій сторінці нашого блогу ви зможете ознайомитись з відеопрезентаціями наших проектів, заходів та інших відеоматеріалів, які можуть стати вам у нагоді.

У школі дітям викладають чимало предметів, але серед них немає жодного, який навчав би простим життєвим правилам -  самому життю. І батькам, і учням хотілося б, щоб навчання не носило характер  «нашпиговування»  голів  відвертим інформаційним сміттям, а  мало більш практичний, прикладний характер. Тільки за цієї умови недосвідчені випускники шкіл, ступивши крок у дорослий світ,  почуватимуться в ньому більш впевнено і комфортно.
 Підготувати старшокласників до відповідальних моментів  самостійного життя, провести своєрідну профілактику  набивання «перших гуль» взялася бібліотекар Скадовської ЦБД Свашенко Валентина Володимирівна. Вона вирішила висвітлити найголовніші питання, які знадобляться випускникам уже найближчим часом: оспорювання результатів ЗНО, оренда житла на час навчання, особливості першого працевлаштування.

                          

На початку 2017 року учасники бібліотечного клубу літературних читань з елементами театралізації «Smart`Y», що працює при нашій бібліотеці, спільно з вихованцями Центру дитячої та юнацької творчості вирішили привітати скадовчан з великим християнським святом Різдва. Вони разом зі своїми керівниками та викладачами підготували прекрасне театралізоване дійство і 6 січня завітали з ним до працівників державних установ, окремих закладів та підприємств міста. 

                            

       Щонеділі в нашій бібліотеці проходять клубні зустрічі. Для наших користувачів створені такі клуби: клуб вихідного дня «У колі друзів» (керівник Марія Сергіївна Боднарюк), клуб літературних читань з елементами театралізації «Smart`Y. Юні та розумні» (керівник Галина Сергіївна Гребень). Наш постійний користувач Олександр Грудзь відзняв деякі уривки наших занять, а Олександр Коротін зробив чудовий відеорепортаж про нашу бібліотеку та її працівників. 

                  

Немає коментарів:

Дописати коментар