четвер, 19 грудня 2019 р.

Дякуємо вам, наші зірочки!17 грудня до Скадовської центральної бібліотеки для дітей комунального закладу «Скадовська централізована бібліотечна система» на щорічну урочисту церемонію нагодження «Твій зірковий час» завітали наші найкращі, найактивніші та найкреативніші читачі, користувачі, волонтери. Одним словом всі, хто долучився до нашого бібліотечного життя, та приймав активну участь у бібліотечних, місцевих, районних та обласних заходах, конкурсах, проектах та фестивалях.Так склалося, що саме на передодні нового року кожен з нас аналізує та згадує найяскравіші моменти, вже майже минулого. Для кожного з присутніх новорічні свята – це час здійснення мрій та бажань. Ведуча церемонії нагородження, завідувач центральної бібліотеки для дітей Гребень Галина Сергіївна, підготувала нашим читачам ще один, особливий сюрприз. Присутні мали змогу  переглянути відео- та фотоматеріали  із заходів 2019 року, які подарували усім чимало приємних спогадів.

Цього року наша бібліотека зареєструвала майже 3000 користувачів, видала майже 70 000 періодичних видань та книжок, провела 56 масових заходи, які відвідали більше 2000 чоловік.
Та жоден проект, конкурс, фестиваль, акція не були б реалізовані без наших користувачів, без їх підтримки, участі та таланту. За це ми і дякували.
За активну участь у заходах, організованих бібліотекою та активну громадську позицію дітей та підлітків, популяризацію книги, бібліотеки та читання подяками та подарунками було відзначено більше тридцяти дітей.
Окремі слова вдячності працівники закладу висловлюють  колективу ТОВ «Віндкрафт Україна»,  який допоміг підготувати пам’ятні подарунки  кожному учаснику заходу.
Відзначали цього року і лідерів читання, дітей, які, за підрахунками відміток у формулярах, прочитали найбільше книжок.
Підбили підсумки і серед найменших читачів. Бібліотекар абонементу дошкільного та молодшого шкільного віку Боднарюк Марія Сергіївна відзначила переможців та лідерів читацьких перегонів «Я зможу прочитати 50 книжок!».

Посмішки, нагороди, аплодисменти та велика вдячність від нашого колективу – все це для наших дітей. Все це і трішки теплого спілкування за гарячим чаєм із солодощами.

Чекаємо на новий рік, нові заходи, враження та перемоги. До зустрічі у 2020 році!


Немає коментарів:

Дописати коментар