понеділок, 14 травня 2018 р.

Вітаємо усіх, чиє ім’я Мама!


Якщо говорити між нами,
То все починається з мами.
І казочка перша у світі,
І сонячна подорож в літо.
Найперші легенькі сніжинки
І сяюче диво — ялинка.
Від мами — і літери, й слово,
І зроблена разом обнова...
Якщо говорити між нами,
То все починається з мами.

Марія Пономаренко


В Україні, починаючи з 2000 року, другої неділі травня щорічно відзначається День Матері. Це свято було запозичене з Європи, куди в свою чергу прийшло зі Сполучених  Штатів після другої світової війни, а там було засновано ще в далекому 1914 році. Цей день мав на меті вшанувати всіх матерів та символізувати їх прагнення до миру в усьому світі. 
По своїй суті День Матері - це  свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама - найголовніша людина для своїх дітей. Це одне з найбільш зворушливих свят, тому що кожен із нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами.  Саме вона  все зрозуміє і простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.

Для своїх  улюблених матусь 13 травня у рамках занять бібліотечного клубу «У колі друзів»  наші маленькі читачі  створювали власними руками  незвичайні букети та привітальні листівки. Діти  працювали з великим натхенням та любов’ю.  

Бібліотекар Марія Сергіївна Боднарюк розповіла малюкам, чому саме в цей день усі ми вітаємо матусь, підготувала для малечі книжки та мультиплікаційні фільми на цю тематику. Немає коментарів:

Дописати коментар