середу, 26 грудня 2018 р.

«Новорічний калейдоскоп»

22 грудня до читальної зали Скадовської центральної бібліотеки для дітей бібліотекар Марія Сергіївна Боднарюк запросила на «Новорічний калейдоскоп». Завітали усі, хто любить новорічні історії та творити дива своїми руками.

Марія Сергіївна познайомила усіх користувачів з новорічною книжковою виставкою «Чекаючи на сніг читай». Дійсно, коли немає снігу, а в Скадовську таке постійно трапляється, ми, бібліотекарі, радимо читати цікаві книжки.
Майже усі книжки, представлені на виставці, з домашньої колекції Марії Сергіївни. Тож нагода їх прочитати випадає нашим користувачам раз на рік, саме на святкові канікули.

Марія Сергіївна для найменших користувачів провела майстер клас з виготовлення новорічних листівок.А на середню вікову групу бібліотечного клубу «У колі друзів» чекала приємна несподіванка – до них на майстер клас завітала майстриня декоративно-прикладного мистецтва з села Широке Жигарєва Олена.


Було цікаво усім, і дітям, і батькам, які вирішили долучитися до виготовлення маленького новорічного оберегу – домовика.
Чекаємо на усіх бажаючих у нашій новорічній майстерні кожної неділі.
Довідки за телефоном 5-20-39 або (095)741-36-59.

Немає коментарів:

Дописати коментар