вівторок, 11 грудня 2018 р.

Відкриття новорічної майстерні!


Свято наближається!  Новий рік, Різдво – це  час, коли здійснюються мрії, коли відбуваються дива, оживає казка!  Коли вже Новий Рік? Швидше б … Різдво. Діти щиро хочуть наблизити свята, втім, як і дорослі. Для того, щоб кожен день нагадував про наближення бажаного Різдва, ще на початку 19 століття придумали різдвяний адвент-календар. Він дозволяє побачити наочно, скільки днів залишилося до Нового Року і наповнити радістю кожен день очікування.
Відомий багатьом дітям «календар Адвенту» з'явився на світ зовсім недавно, на кінці XIX століття. Його придумала німкеня фрау Ланг для свого сина, щоб зробити очікування Різдва більш «цікавим». Найбільш звичною для нас формою календаря Адвента є коробочка в якій відкриваються віконця, за кількістю днів Адвенту, який містить зроблені з шоколаду фігурки. Найбільшу радість доставляють календарі, що зроблені своїми руками, а шоколадки в віконцях можна замінити цікавими завданнями, або списком добрих справ, які варто було б в цей день зробити.
 9 грудня Скадовська центральна бібліотека для дітей вже традиційно відкрила Новорічну майстерню, в якій упродовж усього циклу зимових свят  будуть творитися справжні дива! Бібліотекар молодшого відділу Марія Сергіївна Боднарюк  разом із маленькими читачами  зробили невеличкий адвент-календар. Тепер дітлахи будуть знати скільки залишилось днів до їх улюбленого свята! J А попереду ще дуже багато цікавого: будемо  виготовляти барвисті ялинкові прикраси, листівки та сувеніри для друзів та близьких людей, навіть створювати зимовий світ у коробці!Учасники бібліотечного клубу «Smart`Y», наші любі волонтери, допомогли переглянути костюми та елементи одягу, що можуть стати у нагоді на заходах під час зимових канікул.

За чаюванням мова, звичайно, про улюблені книжки та фентезійні світи. Обмін враженнями дуже швидко переріс у емоційну дискусію.

Навіть потанцювати встигли. Новорічний флешмоб в дії!І так у нашій бібліотеці кожної неділі! 

Чекаємо і на вас у нашій новорічній майстерні кожної неділі.
 Довідки за телефоном 5-20-39 або (095)741-36-59.


Немає коментарів:

Дописати коментар