пʼятниця, 6 квітня 2018 р.

На екскурсію до бібліотеки!


Сьогодні,5 квітня, в останні дні Тижня дитячого читання, Скадовська центральна бібліотека для дітей знайшла нових друзів.  Маленькі вихованці дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» вперше завітали до чарівного світу книги.
Бібліотекар Марія Сергіївна Боднарюк підготувала для дітей незабутню екскурсію відділами нашої бібліотеки, під час якої вони познайомились з книжками різних розмірів, на різних мовах світу та дізнались, як відвідати Диснейленд  не виїжджаючи з країни завдяки Пункту вільного доступу до мережі Інтернет. Завітавши до відділу дошкільного віку та 1-4 класів на майстер-клас «Великодня листівка»,  також хлопчики та дівчата здійснили захопливу мандрівку у світ дитячої періодики.Наприкінці маленьких мандрівників очікував черговий сюрприз – перегляд мультфільму «Каю. Бібліотекар».


Нові друзі стали нашими користувачами і, маємо надію, нашими постійними читачами. Бібліотекаря завжди надихає, коли окрім схвальних відгуків про захід, лунає: «До нових зустрічей! Ми хочемо прийти до вас знову».


Немає коментарів:

Дописати коментар