пʼятниця, 26 лютого 2016 р.

НА ШЛЯХУ ДО ДИТЯЧИХ СЕРДЕЦЬ

25 лютого Скадовська центральна бібліотека для дітей відкрила свої двері для малечі та дорослих з нагоди свого 80-річного ювілею.
На урочистості завітали представники влади та органів місцевого самоврядування, місцеві автори, вдячні читачі, партнери, а також  уся велика бібліотечна родина.
Символічно, що перерізали стрічку і першими переступили поріг оновленої книгозбірні вихованці  дитячого садка «Казка» разом із головою Скадовської  райдержадмістрації В.А. Туриком та головою Скадовської районної ради О.Ф. Стареньким. Адже саме заради того, щоб діти отримували позитивні емоції, вчились, спілкувались у сучасних читальних залах, і створювалися  ці комфортні  умови. Капітальний ремонт бібліотеки було зроблено за рахунок районного та міського бюджетів. Про  кращий подарунок до ювілею годі було і мріяти!
Зустріч із бібліотекою викликала в шанованих гостей теплі ностальгічні спогади про дитинство. Вони згадали, як ще школярами  прибігали до бібліотеки за черговою порцією казкових мандрів та захоплюючих пригод літературних героїв.
У святковій залі запрошених гостей зустрічала завідуюча бібліотекою для дітей Т.В.Чигринова. Під  час виступу, не приховуючи хвилювання, вона, провела цікавий фотоекскурс сторінками історії книгозбірні, розповіла про події та постаті, які творили цю історію протягом багатьох років. Тамара Володимирівна від імені всього колективу бібліотекарів тепло подякувала працівникам-ветеранам за роки копіткої праці. «Продовжувати вашу місію у пропагуванні книги, у формуванні дитячих душ за допомогою найтоншого і найсильнішого засобу впливу, читання, – для нас велика честь», - сказала виступаюча.
Хвилини істинної насолоди ювілярам та гостям свята подарував виступ юних читачів, учнів СНВК «Академічна гімназія» на чолі із бібліотекарем, місцевою дитячою поетесою Лесею Михайлівною Височанською.
Серед поважних гостей свята були і начальник відділу культури, молоді та спорту Скадовської райдержадміністрації О.В.Миронець, голова Громадської ради при Скадовській  РДА та  районної організації «Всеукраїнська екологічна ліга» І.Д.Бартчук, голова районної громадської організації «Жіночий центр «Відродження нації» В.В.Пономаренко, які  вже багато років тісно співпрацюють із колективом закладу. Віршованими рядками привітала бібліотеку з ювілеєм місцева поетеса Л.В.Ковалюк і побажала юним читачам знаходити відповіді на всі життєві запитання у книзі.
Директор Центру дитячої та юнацької творчості, дослідник історії Скадовщини та автор багатьох книг із краєзнавства О. М.Лиховид щиро подякував працівникам книгозбірні за плідну співпрацю і подарував до ювілею закладу нові видання із свого творчого доробку.
Усвідомлюючи, що кожна бібліотека працює перш за все для своїх користувачів, далі працівники комунального закладу «Скадовська ЦБС» звітували перед громадою про свою роботу за 2015 рік. Присутні змогли ще раз переконатись, що діяльність бібліотек є досить прозорою і відкритою, креативною та різноплановою.  Спеціалісти закладу постійно вдосконалюють та впроваджують нові методи популяризації читання та масової роботи, що сприяє залученню нових категорій користувачів.
Яскраві дитячі виступи-привітання, теплі побажання, подарунки, квіти, хвилювання — усе це створило атмосферу справжнього свята, подарувало безліч позитивних емоцій усім присутнім.
«Бібліотек@ - діалог, культура, мир!» - цей девіз дуже точно відображає напрямки роботи, які на сучасному етапі є пріоритетними для нашого закладу.
Коли людина припиняє читати, вона перестає мислити! Тож читайте з дітьми, читайте самі, читайте разом з нами! КЗ «Скадовська ЦБС» працює для вас!


Немає коментарів:

Дописати коментар