понеділок, 14 грудня 2015 р.

Книжкова виставка «Багатогранність таланту М.Старицького»

Михайло Старицький (1840-1904) – український драматург, прозаїк, поет, перекладач, актор, режисер, видатний театральний та громадсько-культурний  діяч. Він автор низки соціально-побутових та історичних п’єс. Деякі поезії Старицького було покладено на музику, вони стали народними піснями («Ніч яка, Господи! Місячна, зоряна», «Туман хвилями лягає»).

14 грудня нинішнього року  виповнилося 175 років від дня народження Михайла Петровича Старицького.  Районна центральна бібліотека для дітей запрошує читачів ознайомитися з книжковою виставкою, організованою з цієї нагоди  –  «Багатогранність таланту Михайла Старицького».
У доробку письменника – поетичні твори, трилогія «Богдан Хмельницький», історичні романи «Руїна», «Останні орли», «Розбійник Кармелюк», повісті, оповідання, понад 200 перекладів із російської та європейських літератур. Вершиною його творчості є твори для театру, що становлять золотий фонд національної драматургії.
Ознайомитися з творами  М. Старицького,  а також із  літературою про його життя та творчість ви зможете до 22 грудня.Немає коментарів:

Дописати коментар