вівторок, 24 листопада 2015 р.

«Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній…»


23 листопада у будівлі школи мистецтв відділу культури і туризму Скадовської РДА  пройшов бібліотечний урок  «Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній…», присвячений річниці початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності.
У фойє школи мистецтв працівники центральної бібліотеки для дітей розгорнули  тематичну книжково-ілюстративну  виставку «Навіки слава Україні, героям слава на віки!»
Щоб віддати шану мужності та патріотизму людей, які восени 2004-го року і в листопаді 2013-го  -  лютому 2014-го стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод громадян, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, в актовій залі школи мистецтв зібралися її учні, голова Скадовської РДА  В.Турик, начальник відділу культури і туризму РДА О.Миронець, сотник самооборони В.Куріков, жителі міста.
Перед присутніми виступила викладач  школи мистецтв Г.Яремкевич. Галина Іванівна розповіла про події Революції Гідності, очевидцем і учасником яких вона була.

Працівники Скадовської центральної бібліотеки для дітей презентували глядачам добірку відеоматеріалів, світлин, що зафіксували для майбутніх поколінь згуртованість, мужність і  патріотизм небайдужих до долі України людей,  які    продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Це були найдостойніші сини українського народу, і сьогодні кожен із нас повинен робите все можливе, щоб їх смерті не були марними.
Відеоспогади перемежовувалися класичними музичними  творами у виконанні учнів та викладачів школи мистецтв.
Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам'ять бійців Небесної Сотні та всіх героїв, які віддали своє життя за Україну, стали для кожного прикладом мужності, патріотизму та свободи духу.
У кінці заходу виступила начальник відділу культури і туризму Скадовської РДА О.Миронець. Ольга Василівна побажала всім мирного неба та  глибокої віри у гідне майбутнє України.


Немає коментарів:

Дописати коментар