вівторок, 27 жовтня 2020 р.

Гоґвортс у бібліотеці !

            

        Якщо ваша дитина любить читати, то краще місце для проведення Дня народження  -   це бібліотека! Наша бібліотечна послуга «День народження у бібліотеці» досі актуальна, звичайно з  дотриманням усіх карантинних вимог.
        23 жовтня Скадовська центральна бібліотека для дітей КЗ «Скадовська ЦБС» радо вітала свого постійного користувача Боднарюк Олену зі святом. Дівчинка любить читати книжки про магію та чарівних істот, тож і тему Дня народження вибрала сама, про Гоґвортс та Гаррі Поттера. А вже роботою бібліотекарів та батьків стала підготовка. Було обладнано фотозону, оформлено книжкову виставку, підготовлено сценарій та «теплий» кінозал.

        В умовах карантину діти отримали запрошення та електронний білет на потяг «магловськими» засобами зв’язку на Viber. На платформі 9 ¾ (у холі бібліотеки) гостей зустріла іменинниця та викладач магічної школи (бібліотекар Марія Сергіївна Боднарюк). Після знайомства та привітань усі вирушили на навчання до школи до Гоґвортсу. Дві години промайнули майже непомітно, діти мандрували залами чарівної школи, показували свої вміння, навички та знання, вчилися, здавали іспити. Кожен учень отримав свою чарівну паличку та море позитиву!

         Після активних ігор, за бажанням дітей, бібліотекарі підготували кінозал з ковдрами та теплим чаєм. Вирішено було переглянути фільм «Гаррі Поттер та в’язень Азкабану»!
        Маємо надію, що свято усім було до вподоби!Немає коментарів:

Дописати коментар