четвер, 3 серпня 2017 р.

ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ - ЗАПОРУКА БЕЗПЕКИ

    Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку – це відпочинок біля водойм. Але часто ігнорування правилами поведінки на воді призводить до трагічних наслідків. Із початку року на водоймах Скадовщини загинуло двоє осіб. Учень Скадовської загальноосвітньої школи №2, пірнувши у канал зрошувальної системи, отримав серйозну травму шийного відділу хребта і тепер потребує операційного втручання.
   Для того, щоб уникнути біди, необхідно знати прості правила поведінки на воді та вміти надавати допомогу потерпілим.           Щоб убезпечити юних відвідувачів нашої книгозбірні під час відпочинку на водоймах, ми вирішили організували для них зустріч із інспекторами Скадовського районного сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Херсонській області. 
    Рятувальники розповіли дітям, як слід поводитися на воді, що потрібно робити і куди телефонувати у разі небезпечної ситуації.  Інспектори нагадали, що купатися можна у світлу пору доби тільки в місцях, спеціально обладнаних для купання, при цьому не запливати далеко від берега та не влаштовувати у воді ігор, що передбачають захвати та затоплення. Не можна також подавати сигнали  помилкової тривоги. Перед тим, як стрибати у воду, обов’язково необхідно  переконатись, чи безпечне дно й достатня глибина водойми.

  Гості продемонстрували способи та методи порятунку потопальників і показали, як правильно надати першу домедичну допомогу. Також вони розповіли дітям, як і де потрібно відпочивати у Скадовську, аби не наразити себе на небезпеку.

    Слухачі з великим інтересом сприйняли  корисну інформацію, задавали запитання, а також брали активну участь у демонстрації засобів порятунку. На завершення усі отримали пам’ятки з правилами безпечного поводження на воді. 
 Подібні зустрічі дозволяють із раннього віку закласти основи безпечної поведінки на воді, які можуть стати в нагоді дітям у надзвичайних ситуаціях.
Немає коментарів:

Дописати коментар