середу, 29 квітня 2015 р.

Шлях до зірок


15.04.2015
12 квітня все людство відмічає Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято з'явилось на честь першого польоту у космос людини і тим самим воно підкреслює нестримну жагу людського роду до пізнання нових знань. Ера польотів людини спочатку на літаку, а потім і у космічному кораблі відкрила для людства принципово нові можливості у подоланні відстані та швидкості руху. У цей знаменний день варто пам'ятати, що можливості нашого пізнання не обмежені, і за наявності наполегливої праці та терпіння ми можемо здолати будь-які перешкоди.
Сьогодні ми запросили дітей у космічну подорож по планетам Сонячної системи. Мета нашої зустрічі: розширити уявлення дошкільнят  про планети, які обертаються навколо Сонця та вчити розрізняти їх за розміром, кольором природними особливостями;  розвивати активність, мислення, світогляд, допитливість, уважність за допомогою енциклопедичних знань;  виховувати інтерес до планет Сонячної системи та вміння захоплюватися загадковістю і таємничістю природи Космосу.

Малеча мандрувала планетами, знайомилась з сузір'ями, грала в рухливі ігри.А на завершення подорожі юні космонавти намалювали кожен свою планету.

Бажаєм і Вам у цей день замислитись над своїм існуванням і від душі захотіти дізнатися про навколишній світ більше!

Немає коментарів:

Дописати коментар