четвер, 13 лютого 2014 р.

Інтерактивний діалог

Складно уявити щось чистіше і щире, ніж любов між двома підлітками, які до цього не відчували нічого подібного. Вони відкривають для себе абсолютно новий світ, і їм здається, що нічого не може бути краще. Вони можуть закинути навчання і прагнути позбутися контролю батьків, адже вони відчувають себе такими дорослими , самостійними і забувають про все.
Зазвичай, перша любов співпадає з періодом статевого дозрівання і розвивається на тлі грандіозних змін в організмі і самосвідомості підлітка, постійних гормональних сплесків і перепадів настрою. Він відчуває самі суперечливі почуття і прагне дізнатися якомога більше нового, в тому числі і про відносини між статями.
Питання про те, чи варто обговорювати з підлітком його почуття і події особистого життя, досить спірне. Головне – не відштовхнути підлітка, якщо він вирішив чимось поділитися.


Саме «про це» ми вирішили поговорити з нашими підлітками - учнями 10 класу  Скадовської школи № 2  у ході  інтерактивнго діалогу « Любовь бывает разная». І дата вибрана не випадково, а  напередодні дня святого Валентина.  А  розкрити ці питання нам допомогли  спеціалісти центру репродуктивного здоров'я  жінок Грець Валерій Григорович та Антонюк Наталія Іванівна.
У вигляді невимушеного діалогу  та цікавих творчих завдань   було розглянуто дуже багато різноманітних  та цікавих для підлітків питань:  навичок спілкування та взаєморозуміння, а також здатності приймати усвідомлені рішення;  формування в учнів позитивного ставлення до здорового способу життя, планування родини та відповідального батьківства; захист  фізичного й репродуктивного здоров’я учнів.


Наприкінці заходу кожен з присутніх отримав  корисні  матеріали  з інформацією, котра дасть  їм можливість зрозуміти, що з ними відбувається, а також допоможе адаптуватись до змін, що відбуваються в період статевого дозрівання, пройти з найменшими психологічними втратами цей непростий етап дорослішання.
На завершення  заходу в  повітря злетіли ліхтарики  з найщирішими та потаємними  побажаннями.


Немає коментарів:

Дописати коментар