четвер, 6 червня 2013 р.

Подорож морськими глибинами

Бібліотека для дітей розширює свої горизонти у проведенні літньої програми «Читаємо. Відпочиваємо. Творимо.» І знову на порозі бібліотеки ми зустрічаємо усміхнені, яскраві дитячі очі, які з нетерпінням очікують на щось нове та незвідане. У подорожі морськими глибинами взяли участь учні початкових класів Шевченківської ЗОШ.
 Маленькі мандрівники в мить опинилися у підводному Царстві, де зустрілися віч-на-віч з його жителями: медузами, акулами, русалками, дельфінами, крабами, раками, бичками та ін.. Діти не лише з захопленням відгадували загадки про морських мешканців, а й демонстрували свої артистичні здібності. Діти вчилися мистецтву риболовства. Вони з натхненням навипередки ловили рибу, за що отримали море оплесків та подарунків. 


Дитячій уяві не було меж. Всіх побачених жителів моря вони намагалися створити самостійно. Вийшли напрочуд гарні поробки з паперу. Це були кити, дельфіни, соми, кальмари, восьминоги, краби.


Досить жваво пройшла гра «Морське диво», в якій діти показали себе спритними, винахідливими та допитливими.Дивовижна подорож скінчилась, але розлучатися ні нам, ні дітям не хотілось.. Тож сподіваємося на нову цікаву зустріч.Немає коментарів:

Дописати коментар