ФантФест

Організаційний комітет Відкритого літературного конкурсу творів у жанрі фантастики та фентезі "ФантФест" запрошує юних авторів до участі у 7-му конкурсі, що відбудеться у 2020 році.

У 2018 році за підтримки Фонду Миколи Томенка "Рідна країна" було видано збірник вибраних творів переможців конкурсу 2014-2018 років. Електронна версія збірника доступна за посиланням https://goo.gl/LFH1N8 .
Знайомтесь із Положенням про конкурс і умовами участі в ньому, "вмикайте" фантазію і сідайте за письмові столи або за комп’ютери – кому як зручніше . Створюйте і надсилайте журі конкурсу свої оповідання, новели, казки, уривки з повістей чи романів.
Творчі роботи приймаються на конкурс  до 15 березня 2020 року.
Конкурсні твори будуть оприлюднені на сайті Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки для проведення голосування за "Приз читацьких симпатій".
Визначення переможців відбудеться наприкінці березня, а на початку квітня вони отримають запрошення на святкову церемонію нагородження для отримання дипломів та пам’ятних подарунків.

Більше інформації на сайті Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки http://www.library.kherson.ua/lw/

Немає коментарів:

Опублікувати коментар