ARTмайданчик

Наша бібліотека започатковує новий проект  - ARTмайданчик "Творчість юних".
Основна його задача: створення умов для розкриття творчого потенціалу і культурного розвитку молоді нашого району. 
Всіх , хто має літературне обдарування, художній хист, творчі нахили та здібності, запрошуємо  продемонструвати їх на нашому майданчику. 
І розпочинаємо ми презентацією першої збірочки віршів юної Крістіни Бузукчі, жительки смт.Лазурне. Дівчинці 13 років, навчається вона у 7-му класі. Має різноманітні захоплення. Займається танцями, волейболом, малюванням, відвідує драматичний гурток. А надто захоплюється читанням та пробує себе у мистецтві віршування. Пропонуємо вашій увазі збірочку "Думки", яка побачила світ за сприяння нашої бібліотеки.


У червні 2013 року побачила світ перша збірочка віршів дванадцятирічної скадовчанки Насті Гудим. Книжечка має назву "Все те, що я люблю..." За словами юної авторки, найбільше натхнення для творчості вона знаходить у природі та її захоплюючій красі. Разом з Настею сподіваємося, що вам сподобається.

А тепер маємо змогу почитати і оповідання Насті Гудим.  До вашої уваги вірші ще однієї юної скадовчанки - Дарії Павловської " В моєму серці Україна". Давайте знайомитися!

Немає коментарів:

Дописати коментар