Книгоманія 2019
Читаємо на повну силу!

З 01 лютого по 15 березня 2019 року в Скадовській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 проходив І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019». Метою конкурсу є підвищення рівня читацької та культурної компетентності дітей, популяризація читання серед школярів, знайомство з найкращими надбаннями української і зарубіжної класичної та сучасної літератури.
 

Для  організації і проведення конкурсу в школі був створений оргкомітет. Участь у змаганнях взяли учні 7-х класів, які готували захист читацьких щоденників з відгуками про прочитані книжки сучасних авторів. Конкурс проходив під гаслом «Приходь до бібліотеки – і перемагай!». 


Увага! Увага! Поповнення книжкового фонду! 


Можливо ви щось не прочитали зі списку рекомендованої літератури для участі у конкурсі? Тоді мерщій у бібліотеку, книги чекають саме на тебе!

З новими надходженнями можна ознайомитися за посиланням

http://libraryskad.blogspot.com/p/blog-page_2.html

1 лютого стартував 15 Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія»  2019 року - цього разу для учнів 7 класів.
Усі матеріали для організації конкурсу бібліотекарі можуть знайти на сторінці:
http://bookforum.ua/knygomaniya-2019/, спілкуватись поміж собою - у групі в Facebook - https://www.facebook.com/groups/bookforum.super.readers/,
а пригадати найяскравіші події попередніх конкурсів та почитати відгуки найкращих читачів України різних років - на сторінці
http://bookforum.ua/knygomaniya-tse-spravzhnye-knyzhkove-svyato-dlya-ditej/
Організаторів конкурсу - бібліотекарів дитячих, шкільних та публічних бібліотек Херсонської області запрошуємо також ознайомитись із спільним наказом Департаменту культури, туризму та курортів і Департаменту освіти, науки та молоді, який визначає організаційні засади проведення конкурсу у Херсонській області.
    
***
Посилання для завантаження матеріалів Конкурсу:

***
Посилання для реєстрації бібліотек-організаторів:
http://bit.ly/Knigomanija-2019

Наказ про проведення Конкурсу у Херсонській області:
http://www.library.kherson.ua/2019/nakaz-knygomaniya-2019.pdf


Немає коментарів:

Дописати коментар